Finansal Astroloji ile 2023 Yılına Bakış

Ekonomi ve finansal dengeler artık büyük küçük hepimizin aklında, yaşamında… Bu seminerde, Yunus Emre Fırat’tan 2023 yılının ekonomik koşulları ve finansal göstergelerini astrolojik alandan dinleyeceğiz. Finansal Astroloji ile 2023 Yılına Bakış Semineri sayesinde bu yılın finansal enstrüman trendlerini vebeklenen olaylarını masaya yatırıp, astrolojik anlamda bir yol haritası çizmeye çalışacağız.

‘Yıldızlardan Hüküm Verme Sanatı’ olarak tanımladığımız Astrolojik sembolizm bizi geleceğe hazırlayan kadim bir sistem. 2020 yılı ile başlayan 20 yıllık Jüpiter-Satürn döngüsünün bize neler getireceğini anlamak için ise geçmişe bakmamız gerekiyor.

Astroloji dünyasının önde gelen sayılı finansal astrologlarına göre, 2023 yılı hayatlarımızda kritik geçiş dönemlerinin olduğu bir yıl olarak gözükmekte. Bu süreci anlamak için, yaşanan dönüşümleri konuşacağız ve geleceğe bu yönde adım atmanın kısa bir öngörüsünü edineceğiz.   

  • Kaynaklarını altın, döviz, kripto paralar gibi enstrümanlarda değerlendiren,
  • Yatırım yapan,
  • Küresel finans sistemine ilgi duyan,
  • Finansal okur yazarlığını geliştirmek isteyen,
  • Astrolojiye ilgi duyan herkes için

Bu seminerde Yunus Emre Fırat, finansal astroloji sayesinde yılın yatırım için en uygun zamanlarını ve nedenlerini bizlerle paylaşacak.

2023 yılı ve ötesini astrolojik sembollerle inceleyip, farkındalığını arttırarak yatırımlarına doğru şekilde yön vermek isteyen herkesi bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

  • Zamanın Neresindeyiz? – 2020-2030 yılları arasına genel bir bakış
  • 2023 yılında gerçekleşecek transitler ve etkileri
  • 2023 yılı finansal enstrüman öngörüleri ( Hisse senedi piyasaları, değerli metaller, kripto paralar, petrol, para birimleri

Önemli Hatırlatma:
Finansal astroloji ile 2023 Seminerinde yapılan analizler yatırım tavsiyesi değildir. Bireyler yatırımlarını finansal yatırım danışmanları ile değerlendirmelidirler. Finansal Astroloji geçmiş istatistiklere dayandığından ve tarihsel olarak daha çok veri içerdiğinden bu sunumdaki öngörüler Amerikan Hisse Senedi piyasasına dayandırılarak yapılmaktadır. Ancak global dünyanın küresel finansal sistemi birbirine bağlı olduğundan ABD borsaları üzerinden yapılan astrolojik tahminler % 75-80 başarı oranına sahiptir. Seminerde Türkiye ile ilgili sınırlı sayıda öngörü olacaktır. Finansal trendleri daha iyi okuyabilmek için geniş bir perspektiften bakıyor olacağız.

Finansal Astroloji ile 2023 Yılına Bakış

Bunlar da ilginizi çekebilir