Sandra Pasensya
Takipçilerine Özel
HAPAKA Üyeliği

HAPAKA'NIN TÜM İÇERİĞİNE SINIRSIZ ERİŞİM.

Bütün seminer, atölye, sohbet ve fiziksel pratiklere sınırsız katılın.

KENDİ ALANLARININ EN İYİ VE GÜVENİLİR UZMANLARI İLE BULUŞUN.

Size ilham verecek, bakış açınızı geliştirecek ve destek olacak 70'den fazla psikolog, yoga uzmanı, yazar, doktor, ilişki danışmanı ve daha birçok rehber ile bir araya gelin; soru sorun, merak ettiklerinizi danışın, hayatın içinde ve uygulanabilir çözümler bulun.

BİRLİKTE ÖĞRENEN, GÜÇLENEN, BÜYÜYEN BİR TOPLULUĞUN PARÇASI OLUN.

Hepimizin zaman zaman deneyimlediği zorlanmalar aslında yeni gelişim ve dönüşüm fırsatları sunuyor. Birlikte öğrenen, güçlenen ve büyüyen bu topluluğa katılın, ayakları yere basan yöntemlerle, bu zorlanmaları gelişiminiz için değerlendirin. Yalnız değilsiniz!

HER AY 80’DEN FAZLA YENİ İÇERİK, TAMAMI CANLI.

Canlı canlı, etkileşim ve ilişki içinde öğrenin, pratiklerinizi sürdürün.

+1000 SAATLİK SEMİNER, ATÖLYE VE PRATİK KÜTÜPHANESİNE KOLAYCA ERİŞİM.

Size katkıda bulunacak, farklı disiplinlerdeki pratik, seminer ve atölye içeriklerine, akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan, dilediğiniz yer ve zamanda kolayca ulaşın.

HAFTANIN 7 GÜNÜ BEDENİNİZLE ÇALIŞIN.

Yogadan Mindfulnessa, Pilatesten Meditasyona farklı pratikler. Seçin, kendi rutininizi oluşturun. Tüm seanslara sınırsız katılın.

Güvenli Alışveriş

Tüm üyeliklerde ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iptal hakkı, alışverişiniz %100 güvende.

Ömür Boyu İndirim

Senelik üye olun, Hapaka üyeliklerinde ömür boyu ekstra indiriminiz olsun.

Sınırsız Erişim

Her yerde telefondan, tabletten, bilgisayardan, linksiz, şifresiz kolay erişin.

Özge Lokmanhekim ve Sandra Pasensya rehberliğindeki
“Endişe Edecek Bir Şey Yok!” Çocuklarda Duygularla İletişim
seminerine Hapaka’ya üye olarak katılabilirsiniz.

 

Bilinçli Ebeveynlik

AYLIK ÜYELİK
Aylık öde, istediğinde iptal et.

195 TL

145 TL/ay

SANDRA PASENSYA
TAKİPÇİLERİNE ÖZEL 3 AYLIK ÜYELİK

435 TL

240 TL (%45 indirimli)

EN İYİ TEKLİF

12 AYLIK ÜYELİK %50 AVANTAJLI
Tek seferde faturalandırılır.
1.740 TL

75 TL/ay

Senelik öde (%50 indirimli)

12 aya kadar taksit imkanı olan kredi kartları: 

3 ve 12 aylık ödemelerde banka transferi için: [email protected] veya 0542 519 50 03 (Çağrı, Whatsapp)

Sıkça Sorulan Sorular

Hapaka bizleri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarımızda destekleyen, gücümüzü bulmamıza, hayatla birlikte esneyebilmemize yardım eden bir dijital platform!

Platformda, alanında uzman, deneyimli rehberler, yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, ekolojik yaşam, astroloji ve human design gibi alanlarda canlı dersler, seminerler, atölyeler, kısa kurslar ve eğitimler sunmaktadır.

Üyeliğinize Hapaka’nın tüm canlı ve önceden kaydedilmiş pratik, seminer ve atölye içerikleri dahildir. Bunların tamamına sınırsız ve kotasız olarak erişebilirsiniz. Dönemsel açılan süreli programlar, üyeliklere dahil değildir.

Üyeliğinizi yukarıdaki linklerden banka ve kredi kartları ile hemen başlatabilirsiniz. World, Axess, Bonus, Paraf, Maximum ve CardFinans sahibiyseniz, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 6 aylık ve 12 aylık üyelikleri banka havalesi ile de satın alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Hapaka’da taahhüt yoktur. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda üyeliğiniz durdurulur. 6 Aylık ve 12 aylık üyeliklerde ilk 7 günden sonra iptal/ücret iadesi yapılmaz.

Bütün soru, öneri ve geri bildirimleriniz için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.