Işık Dikmen

Işık, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldu. Ruhsal hikayelerini anlattığı bağımsız animasyon filmleri yapıp yönetti. Çeşitli yaş gruplarından çocuk ve yetişkinlerle animasyon ve sanat atölyelerine rehberlik yaptı.

İçindekileri ve kendini bilmeye olan özlemi, onu yüksek ataların mirası olan kadim öğretilerle buluşturan hakikati bulma yolculuğuna çıkardı.

Çocukluktan gelen ve yetişkinlikte gizlemeye alıştığı, saklı içsel hediyesini yeniden keşfetmek ve içindeki çocuğu, tılsımlı bilgeyi şifalandırmak niyetiyle Patricia Whitebuffalo’nun üç senelik Şaman’ın Yolunu Yürümek adlı programını tamamladı ve programdan şamanik şifa uygulayıcısı olarak mezun oldu.

Bireysel ve gruplar için rehberlik ettiği, şamanik şifa seansı ve şamanik yolculuklarla; içsel keşif taliplilerinin kutsal kalp alanlarında kendi tinsel derinlikliklerine farkındalık getirmeleri için onların kendi ruhlarına sesini göndererek çağrıda bulunuyor.

Çocuklardan ve içindeki çocuktan öğrenmeye devam ettiği hassasiyetle, bu hassasiyete ihtiyaç duyan, içindeki çocukla ve onun hediyeleriyle yeniden buluşmak isteyen yetişkinlere kalbin şifalı alanında destek oluyor. Bu çalışmalarda sezgilerin nazik tavrını dinleyerek şifalı tınılara kanal olmaya niyet ediyor.

Işık Dikmen Pratikleri

Işık Dikmen Seminerleri