Gaye Günay

2002 yılında Bilgi Üniversitesi, İdari Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Uzun süre sinema sektöründe çalıştı.

Geçirdiği bir kaza sonucu kırdığı köprücük kemiğinin boyun ve sırt bölgesinde yarattığı korkunç ağrıları gidermek için uygun beden terapilerini araştırmaya başladı ve böylece yoga ile tanıştı. Kendi bedenini tanıma yolculuğu gibi başlayan bu serüvenin devamında, 2006’da ofis işini bırakarak Tayland’ın en bilinen uluslararası masaj okullarından biri olan ITM’de Thai masaj ve hocalık eğitimi almaya gitti. Kaldığı bir sene boyunca farklı masaj ekollerini çalıştı ve tıbbi bitkiler ve doğru kullanımları üzerine eğitimler gördü.

Gaye, Tayland’ın özellikle felç ve kazalar sonucu bedende oluşan ağrı ve blokajların tedavisi konusunda bilinen en deneyimli ustalarından biri olan görme engelli profesör Ajarn Sinchai Sukparset’in, sevgili Picnic Duangsamorn Chariat, Chongkol Setthakorn ve ünlü usta Pichest Boonthumme ve oğlu Aon’un öğrencisi.

Terapilerinde sadece kadın enerjisi ile çalışıyor. Terapi uygulamaları kişinin ihtiyacına göre belirleniyor ve Thai masaj tekniği ile birlikte Tetik Nokta, Derin Bağ Doku, Refleksoloji, Reiki, ve Aromaterapi & Bitki Topları terapileri içerebiliyor. Buna ek olarak Hamile masajı ve Yüz Terapi masajı uyguluyor.

Eğitmen olarak Ailelere Yönelik Bebek Masajı, Yüz Masajı & Yüz Yogası, Yin Yoga ve Thai Masaj dersleri veriyor.

Düzenli olarak dünyanın herhangi bir yerinde pratiğini destekleyen bütüncül beden ve nefes terapileri, şifalı bitkiler, beslenme, detoks gibi ilgisini çeken her konuda araştırmalarına ve çalışmalarına devam ediyor.

Gaye Günay Pratikleri

Gaye Günay Seminerleri