Power Up! Yoga. Pilates. Barre.

İçten dışa bir değişim deneyimine hazır mısınız?

Hayat enerjimizi keşfetmemizi sağlayacak, 25 dakikalık / kısa ama çok güçlü, vücudumuzun en ihtiyacı olan egzersizleri bir araya getiriyoruz. Gün içerisinde nefes almadığınızı, gücünüzü kaybettiğinizi, omuzlarınızı şöyle bir dik tutamadığınızı düşünüyor veya ‘bunların hiçbirisi ben değil ama iç gücümü tekrar bulmak istiyorum’ diyorsanız Nihan Altuğ Bayraktar rehberliğindeki bu pratik sizin için. Barre ve pilates pratikleri ile kemiklerimizin, bizi dengede tutan; vücudumuzda fark bile etmediğimiz en derin kaslarımızın harekete geçtiği pratiklerde buluşuyoruz. Pratikler her seviyeye uygundur.

Çalışmanın Kazanımları

–  Bedenimizi en iyi potansiyelinde kullanabildiğimiz, güçlü hissettiğimiz ve tekrar hayat gücüne kavuştuğumuz günlerin sıklığını artırmak.

–  Nefesin neden her harekette önemli olduğunu ve nasıl nefes alıp – vermemiz gerektiğini öğrenmek.

–   Potansiyelimizi keşfetmek ve ne kadarına ulaşabilir, hayatımıza dahil edebilirizi deneyimlemek.

–   En derin kaslarımızı hissederek hayat gücümüzü bulmak. Bedensel olarak güçlü bir çalışma yaparken içten de kuvvetli hissetmek.

Nihan Altuğ Bayraktar

Bu pratiğin yeniden canlı olarak verilmesi konusundaki fikir ve önerilerinizi her zaman bizimle [email protected]‘dan paylaşabilirsiniz.

Kayıtlı Diğer Pratikler için Üye Olun