Hapaka ile ‘kendin için bir adım at.’
Önce Sen !

Yaşamın hızlı ve yorucu, kimi zaman birçoğumuz için dalgalı ritmi içerisinde kendimizi fiziksel, ruhsal ve zihinsel olarak desteklemek, duygularla sörf yapabilmeyi öğrenmek çok kıymetli.
Buradan yola çıkarak Hapaka ve Önce Sen yan yana ve senin yanında!
Sevgili rehberlerimiz Beril Tokcan ve Sandra Pasensya’nın bu yıl 2. kez yürüttüğü, Berna Köker Poljak, Seçkin Çelebi ve Başak Yüksel’in de paylaştığı bilgi ve pratikleriyle yer aldığı Önce Sen 2022’yi tüm varlığımızla destekliyoruz!
Çocukları farklı gelişim gösteren ebeveynlere hayatta bir nebze olsun kolaylık sağlamak için özel bir üyelik sunuyoruz. Konferans boyunca edindikleri deneyimleri sürdürebilmeleri için duygusal, zihinsel ve fiziksel bir alan açıyoruz. Hatta bu alanı, ihtiyacı olan ailelere ücretsiz sağlıyoruz.
Hapaka’nın zengin içerikleri ile haftanın 7 günü yoga’dan mindfulness’a, pilates’ten meditasyon’a farklı alanlarda canlı günlük pratiklere ve alanında uzman isimlerin verdiği ebeveynlik, psikoloji, ilişkiler, öz şefkat ve iletişim başlıklı atölyelerine %65 yıllık üyelik indirimi ile katılabileceksiniz. Ayrıca, Hapaka’nın 150 videoluk seminer kütüphanesine ve 100 videoluk fiziksel pratik kayıtlarına sınırsız erişebileceksiniz.
05 Kasım – 19 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olan yıllık üyelik indiriminden aşağıdaki butona tıklayarak faydalanabilirsiniz.

ÖNCE SEN KATILIMCILARINA ÖZEL

12 AYLIK ÜYELİK %65 AVANTAJLI
Tek seferde faturalandırılır.
2.700 TL

80 TL/ay

1 sene için (%65 indirimle) 960 TL öde
Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp),
ya da [email protected]’a e-posta gönderin.