Ocak

Şubat 2021

Mart
MO
TU
BİZ
TH
FR
SA
SU
1
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
Vinyasa Yoga (Her Seviye) – Sinem Er
20:15 - 21:30
2
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
3
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
4
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
5
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yin Yoga ve Mindfulness (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
20:30 - 22:00
6
Hatha Yoga (Her Seviye) – Damla Fidancı
11:00 - 12:15
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
13:00 - 14:00
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
19:00 - 20:15
7
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Pazar Sohbetleri
17:00 - 18:00

Muhabbet bize iyi gelecek.

, ...
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
8
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
9
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
10
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Sugata Duygu Akartuna İle Tılsımlı Niyamalar’ın Keşfi Kursu
20:00 - 22:30

Yoga yolunda yürüyen arayıcı nasıl olmalıdır?
Nasıl davranmalıdır?
Hangi değerlere sahip olmalıdır?
Bu değerler yogiye ne katar?

Yoga felsefesini günlük hayatımıza uygulayarak, kendimizde kalıcı ve olumlu değişimler yaratabiliriz.

Üstad Patañjali Yoga Sūtraları’nda ‘Yama ve Niyamalara’

, ...
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
11
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
12
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yin Yoga ve Mindfulness (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
20:30 - 22:00
Berna Köker Polijak İle Ölüm ve Yas Semineri
20:30 - 22:30

Berna sizi, 2 saatlik bu seminerde sevdiğiniz bir kişinin ölümü arkasından tuttuğunuz yas’ı konuşmaya davet ediyor.

 

  • Yas’ın fiziksel, duygusal, sosyal ve spritüel etkileri nedir?
  • Yas ne kadar sürer?
  • Yas sürecindeki bir kişi etrafındakilerden ne bekler?
  • Yas sürecindeki bir kişiye nasıl deste
, ...
13
Hatha Yoga (Her Seviye) – Damla Fidancı
11:00 - 12:15
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
13:00 - 14:00
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
19:00 - 20:15
14
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Pazar Sohbetleri
17:00 - 18:00

Muhabbet bize iyi gelecek.

, ...
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
15
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
16
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
17
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
18
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
19
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yin Yoga ve Mindfulness (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
20:30 - 22:00
20
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Hatha Yoga (Her Seviye) – Damla Fidancı
11:00 - 12:15
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
13:00 - 14:00
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
19:00 - 20:15
21
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Zumba (Her Seviye) – Savaşım Çolakoğlu
14:30 - 15:20
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
22
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
12:30 - 13:45
Yin Yang Yoga (Her Seviye) – Bengü Odabaş
19:00 - 20:00
23
Hatha Yoga (Başlangıç Seviye) – Nazan Tezcan
12:30 - 13:45
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Berivan Aslan Sungur
20:30 - 21:45
24
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Tao Vinyasa (Her Seviye) – Bengü Odabaş
12:30 - 13:45
Hatha Yoga (Orta Seviye) – Derya Çakmak
19:00 - 20:00
Ses Meditasyonu – Savaşım Çolakoğlu
21:30 - 22:00
25
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
12:30 - 13:30
Pilates – Sırma Sevinç
19:30 - 20:00
Yin Yoga (Her Seviye) – Nil Perçinler
20:30 - 21:45
26
Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma (Her Seviye) – Gökçe Ergin
08:00 - 08:30
Nefes ve Meditasyon (Her Seviye) – Seçkin Çelebi
12:30 - 13:30
Yin Yoga ve Mindfulness (Her Seviye) – Şeyda Tosçalı
20:30 - 22:00
27
Güne Hareketli Meditasyonla Başla (Her Seviye) – Can Bora
10:00 - 10:40
Hatha Yoga (Her Seviye) – Damla Fidancı
11:00 - 12:15
Fonksiyonel Antrenman – Sena Zeyrek
13:00 - 14:00
Meridyen Egzersizleri (Her Seviye) – Nil Perçinler
19:00 - 20:15
28
Pilates ve Yin – Sırma Sevinç
11:00 - 12:15
Kundalini Yoga ve Meditasyon – Deniz Yalım Kadıoğlu
12:30 - 13:45

Etkinlik açıklaması

, ...
Zumba (Her Seviye) – Savaşım Çolakoğlu
14:30 - 15:20
Restoratif Yoga ve Beden Tarama – Şeyda Tosçalı
21:00 - 22:30
1
2
3
4
5
6
7