6 AYLIK ÜYELİK
%33 İNDİRİMLİ
DUYGU BİNGÖL MİSAFİRLERİNE
ÖZEL %20 EK İNDİRİMLE

215 TL/ay

Tek seferde fatura edilir.
2.340 TL yerine 1.290 TL
SENELİK ÜYELİK
%50 İNDİRİMLİ​
DUYGU BİNGÖL MİSAFİRLERİNE
ÖZEL %20 EK İNDİRİMLE

155 TL/ay

Tek seferde fatura edilir.
4.680 TL yerine 1.850 TL

12 aya kadar taksit imkanı olan kredi kartları:

6 ve 12 aylık ödemelerde banka transferi için: [email protected] veya 0542 519 50 03  (Çağrı, Whatsapp)

Güvenli Alışveriş

Tüm üyeliklerde ilk 7 gün içerisinde koşulsuz iptal hakkı, alışverişiniz %100 güvende.

Ömür Boyu İndirim

Senelik üye olun, Hapaka üyeliklerinde ömür boyu indirim garantiniz olsun.

Sınırsız Erişim

Her yerde telefondan, tabletten, bilgisayardan, linksiz, şifresiz kolay erişin.

Üyeliğinizi satın aldıktan sonra ne olur?

Satın Al

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Hesabına Giriş Yap

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Yeni Bir Programa Katıl

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Sıkça Sorulan Sorular

Hapaka bizleri fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal katmanlardaki zorlanmalarımızda destekleyen, gücümüzü bulmamıza, hayatla birlikte esneyebilmemize yardım eden bir dijital platform!

Platformda, alanında uzman, deneyimli rehberler, yoga, hareket, ilişkiler ve iletişim, meditasyon, nefes, mindfulness, ebeveynlik, psikoloji, yas ve ölüm, bütünsel sağlık, ekolojik yaşam, astroloji ve human design gibi alanlarda canlı pratikler, seminerler, kapalı gruplar ve atölyeler sunmaktadır.

Hapaka üyesi olduğunuzda, her ay zengin ve çeşitli canlı pratik içeriklerine, kapalı grup çalışmalarına, canlı seminer ve atölyelere, üyelik dahilinde erişim sağlayabilirsiniz. Canlı katılım sağlayamadığınızda, içeriklerimize kayıttan erişim sağlayabilir, kendi zamanınızda uygulayabilirsiniz.

Üye olduğunuz andan itibaren tüm geçmiş seminer ve atölye arşivimiz ulaşımınıza açılır. Geçmiş arşivimizden veya canlı olarak günümüz etkinliklerimizden, ihtiyacınız olan içerikleri; tıpkı “bedeninize ve ruhunuza yönelik bir ecza dolabı”ndan seçer gibi seçip dinleyebilir, pratik edebilirsiniz.

Üyeliğinize Hapaka’nın tüm canlı ve önceden kaydedilmiş pratik, seminer, atölye ve kapalı grup içerikleri dahildir. Bunların tamamına sınırsız ve kotasız olarak erişebilirsiniz. Dönemsel açılan süreli programlar, üyeliklere dahil değildir.

Üyeliğinizi yukarıdaki linklerden banka ve kredi kartları ile hemen başlatabilirsiniz. World, Axess, Bonus, Paraf, Maximum ve CardFinans sahibiyseniz, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 6 aylık ve 12 aylık üyelikleri banka havalesi ile de satın alabilirsiniz.
Detaylı bilgi için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Hapaka’da taahhüt yoktur. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda üyeliğiniz durdurulur. 6 Aylık ve 12 aylık üyeliklerde ilk 7 günden sonra iptal/ücret iadesi yapılmaz.

Bütün soru, öneri ve geri bildirimleriniz için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçebilirsiniz (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderebilirsiniz.

Kurumsal Satış

Kurumlara özel paketler için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.