Hapaka Nasıl Çalışır?

Hapaka, dijital bir platformdur. Hapaka içerisindeki tüm dersler, seminerler, kurslar ve eğitimler online olarak verilir.
“Hapaka nasıl çalışır? Nasıl üye olurum? Derslere nasıl katılacağım? Ücret nedir?” sorularının cevaplarını burada bulabilirsin.
Sayfayı sola doğru kaydırarak soruları ve cevapları okuyabilirsin.

Nasıl Üye Olurum?
Hapaka'ya üye olmak ücretsiz. Anasayfadan Kayıt Ol butonuna tıklayarak Hapaka üyeliğini başlatabilirsin. E-posta adresin ve şifrenle Hapaka üyeliğin tamamlanacak ve bültenimiz e-posta adresine gelmeye başlayacak.
Üye oldum, derslere nasıl katılacağım?
Hapaka'ya üye olduktan sonra derslere katılmak için kendine bir üyelik tipi seç ve satın al. Katılmak istediğin ders türü için (Canlı Ders, Seminer, Atölye, Kurs) farklı üyelik tiplerimiz mevcut.
Paketimi neye göre seçmeliyim?
Hapaka'da 3 çeşit üyelik tipi var. Mavi, Yeşil ve Mor. Mavi paketle Canlı Derslere, Yeşil paketle Seminer, Atölye ve Canlı Derslere, Mor paketle ise Kurs, Seminer, Atölye ve Canlı Derslere sınırsız erişebilirsin.
Paketimi aldım, şimdi ne yapmalıyım?
Paketini satın aldıktan sonra hesabına otomatik olarak tanımlanacak. Daha sonra, aldığın paketle erişebildiğin tüm derslere katılabilirsin.
Paketim var, derslere nasıl katılacağım?
Katılmak istediğin ders, tam saatinde başlıyor. Derse girmek için ders saatinde ders linkine tıklaman yeterli. Açılan pencerede ders başlayacak.
Seminerlere, Atölyelere ve Kurslara nasıl katılacağım?
Yeşil veya Mor üyelik paketini aldıktan sonra, girmek istediğin seminer, atölye veya kursun sayfasına giderek "Katılmak için Tıkla" butonuna bas. Bu şekilde kaydın alınacak ve tüm içeriklere erişebileceksin. Buluşmalara katılmak için buluşma saatinde sayfada göreceğin "Canlı Buluşma"ya tıklayarak katılabilirsin.
Derslere nereden katılabilirim?
Derslere katılmak için bilgisayar, tablet veya telefonunu kullanabilirsin. Sunucu olarak Chrome, Firefox veya Opera kullanmanı öneririz. Safari desteklenmiyor. Derslere kendi sayfasından erişemediğinde, sayfada göreceğin “Zoom ile katıl” butonuna basarak kendi bireysel Zoom hesabından derse katılabilirsin.
Derslere katılmak için önceden hazırlamam gereken neler var?
Canlı derslere girerken, kendi alanını oluşturmanı tavsiye ederiz. Matını, yastığını, battaniyeni ve suyunu yanına alabilirsin. Canlı buluşmalara katılırken ise eğer rehberi dinlerken not almak istersen bir masaya oturmanı tavsiye ederiz 🙂
Derslere her zaman erişebilir miyim?
Bazı Canlı Ders kayıtlarını Kaçıranlar İçin sayfasından tekrar izleyebilirsin. Seminer, Atölye ve Kurslarda ise etkinliğin süresi bitene kadar buluşmaları tekrar izleyebilirsin.
Canlı derslerde ve canlı buluşmalarda rehber beni görüyor mu?
Evet ders sırasında eğer kameranı açarsan rehberlerimiz seni görebiliyor. Dilersen kameranı kapalı da tutabilirsin.
Eğitimlere nasıl katılacağım?
Eğitimler, herhangi bir üyelik tipine dahil değil. Eğitimlere katılmak için, dilediğin eğitim paketini eğitimin kendi sayfasından satın alabilirsin.