fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Yüz Yogası Atölyesi

Tıpkı vücudumuz gibi, yüzümüz de kaslardan oluşur ve bu kaslar aktif olduğu ölçüde, yüzümüz genç ve diri bir görünüme sahip olur. Yüz Yogası, yüz bölgesinde seneler içerisinde mimiklerimiz ile oluşturduğumuz kırışıklıkları ve belli bölgeleri pasif bırakarak oluşan sarkmaları önlemek ve yüzümüzde sıkıştırdığımız alanları rahatlatıp hem estetik görünüm olarak hem de fiziksel olarak huzur bulmak amacıyla geliştirilmiş tamamen doğal bir felsefedir.

Türkiye’de ilk sertifikalı Yüz Yogası eğitmeni olan ve göstermiş olduğu yüz yogası teknikleri ile konusunda öncülerden Zeynep Şensoy ile bu 2 saatlik atölyede, ilk önce yüzümüzdeki refleksoloji noktalarını öğreneceğiz.

Sana uygun bir tonikle, refleksoloji noktalarına dokunarak yapacağımız derin yüz temizleme ile hem yüzümüzdeki kasları çalıştırıp hem de cildimizi canlandıracağız.

Temizlemenin ardından yüzümüzdeki toplam 57 kası hareketlendirip zamana karşı güzelliğimizle meydan okuyacağız! Yüzümüzdeki kasları çalıştırmak estetik kaygımızla birlikte fiziksel ve ruhsal sağlığımıza da çok büyük şifa verecek.

Son olarak, derin doku masajıyla da cildimizi tanıyıp, yine refleksoloji noktalarına baskı uyguladığımız küçük bir terapiyle atölyemize son vereceğiz. Bu atölyenin sonunda, günlük 20 dakikalık kompakt bir yüz yogası rutinini kendi başına nasıl uygulayacağını öğrenmiş olacaksın.

Etkinliğe katılabilmek için, etkinliğin olduğu gün ve saatte e-posta ve şifrenle www.hapaka.com’a giriş yaparak bu sayfadaki ‘Katılmak için Tıkla’ butonuna basman yeterli. Böylece mail ve link olmaksızın, direk canlı buluşmaya katılabileceksin.

Zeynep Şensoy Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Zeynep Şensoy aslında bir ekonomist. Yeditepe Üniversitesi ve Montana State University’de ekonomi okuduktan sonra uluslararası bir şirkette çalışmaya başladı. 7 yaşında profesyonel olarak başladığı karate hayatını ilerki yaşlarda taibo ve yoga ile devam ettirerek İstanbul’da Faruk Kurtulus ile 200 saatlik yoga hocalık eğitimini tamamladı.

Kadınların doğal güzelliğini sergilemesinin makyajsız da güzel olunabileceğini savunmasına rağmen bir yandan da ekonomist olarak bilgisayar ekranına günde 8 saat bakmanın bu tezi çürütüyor olduğunu görünce yüz yogası metodolojisinin kurucusu olarak bilinen Fumiko Takatsu’nun yüz kaslarını diri tutma tekniklerini uygulamaya başladı.

Bu eğitimlerin etkisini kendi üzerinde görünce bu işi daha da derinlemesine öğrenmek için İngiltere’de Danielle Collins’in yüz yogası hocalık eğitimini alarak, bu programı Türkiye’den tamamlayan ilk sertifikalı Yüz Yogası eğitmeni ünvanını kazandı. Göstermiş olduğu yüz yogası teknikleri bugüne kadar Elle Türkiye ve Cosmopolitan gibi farklı dergilerde yayınlanmıştır. Birçok televizyon programında; Ebru Akel, Çağla Şıkel, Açelya Akkoyun ve Burcu Esmersoy’a yüz yogası hakkında konuk olmuştur.

7 seneden beri yüz yogası ve hatha yoga eğitimleri vermek için kurduğu Yogadayoga markası üzerinden kurumlara ve özel workshoplar düzenlemektedir. gruplara yönelik

Atölyeyi Satın Al

180 1 Kere Öde
 • 1 Kere 180₺ öde
 • Sadece bu atölyeyi satın al
 • Buluşmaya canlı katıl
 • KDV dahil

YEŞİL Üyelik

(Aylık)
195 Her Ay
 • AYLIK ÜYE OLARAK HEM BU ATÖLYEYE VE ARŞİV KAYITLARINA, HEM DE AŞAĞIDA LİSTELENENLERİN HEPSİNE ERİŞEBİLİRSİN:
 • Her ay ortalama 15 yeni Atölye & Seminer - Tamamına ücretsiz katılım
 • Tüm Atölye & Seminer arşivine ücretsiz erişim
 • Ayda ortalama 100 online seans
 • Tüm seanslara sınırsız katılım
 • Linksiz, şifresiz kolay online erişim
 • Her yerde her zaman katıl, dilediğinde iptal et
EN İYİ SEÇİM