Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Sadeleştikçe Nasıl Özgürleşiriz? Semineri – Herkese Açık ve Ücretsiz

17 Ocak Pazartesi günü 21:00’daki online seminer herkese açık ve ücretsiz!
Seminere katılmak için aşağıdaki linkten ücretsiz üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Üyeliğinizi yaptıktan sonra sadece e-mail ve şifrenizle giriş yapıp, seminer sayfasında açılacak olan
“Canlı Buluşmaya Katılmak için Buraya Tıkla” sayfasını tıklamanız yeterli.
Link yok, şifre yok!

Çok satan kitaplar Sade ve Müşterek Düşünceler’in yazarları Begüm Başoğlu ve Ege Erim ile  sadeleşme yolculuğu ve sadeliğin getirdiği kazanımlar hakkında konuşmak üzere buluşuyoruz.

Begüm ve Ege, kitaplarında ele aldıkları ev, iş hayatı, teknoloji alanında sadeleşme gibi konular üzerinden, sadeliğin getirilerini anlatacak ve sadeleşme yolculuğundaki katılımcıların karşılaştıkları sorunlara çözüm önerileri sunacaklar.

Sadeliğin bireysel ve ruhsal kazanımları hakkında düşünme fırsatı yakalayacağımız herkese açık ve ücretsiz bu seminere;

  • Sade yaşam hakkında daha fazla fikir edinmek isteyen,
  • Sadeleşmek isteyen ama bir türlü başlayamayan,
  • Somut, pratik ve hayata dair öneriler duymak isteyen,
  • Sadeleşme yolunda küçük ama emin adımlar atan,
  • Sadeliği bir yaşam tarzına dönüştürmeyi başaran ve tüyolarını başkalarıyla da paylaşmak isteyen,
  • Sadelik hakkında sorusu olan herkesi davet ediyoruz.

 

Bu seminerin kaydı alınmayacağı için, canlı katılımınızı tavsiye ederiz.

Begüm Başoğlu Kimdir?

27 Haziran 1980’de Ankara’da doğdu. İstanbul’da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Instituto Europeo di Design Milano’da aldığı moda eğitimini tarih alanına odaklanarak tamamladı. Yazıları 1990’lı yıllardan itibaren çeşitli dergi ve gazetelerde yayımlanmaya başladı. Dil alanında kitaplar yazdı, birçok moda kitabının çevirisini üstlendi.  Ege Erim ile birlikte çoksatanlarda bir numaraya kadar yükselmiş olan Sade ve Müşterek Düşünceler  isimli kitapları yazdı. Sanat kütüphanesi küratörlüğünün yanı sıra moda tarihi alanında dersler vermektedir.

Ege Erim Kimdir?

1980 yılında İngiltere’de doğdu. İzmir Saint Joseph Lisesi’nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi’nde Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü bitirdi, aynı alanda Paris III Sorbonne Nouvelle’de yüksek lisans yaptı. Fabrikalarda sosyal kalitenin iyileştirilmesi ve insan hakları konularında kolaylaştırıcı olarak çalışıyor. Derin Demokrasi, Forum Tiyatro ve doğaçlama yöntemleriyle sorun çözme, çatışma yönetimi ve iletişim atölyeleri düzenliyor. Middlesex University New School of Psychotherapy and Counselling’de Varoluşçu Terapi alanında doktorasına devam ediyor. Kayıp Şeyler Ülkesinde adlı çocuk romanının yazarı, Sade, Müşterek Düşünceler ve sadeyasamak.com’un iki yazarından biri.