fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Pazar Sohbeti – Suzan Tuna

 

Pazar günleri 17:00’daki online sohbetimiz herkese açık ve ücretsiz!
“Katılmak için Tıkla” butonuna bastığında, buton kaybolacak, kaydın otomatik olarak alınacaktır.

Sadece e-mail ve şifrenle giriş yapıp, yukarıdaki “Sohbete Katılmak için Buraya Tıkla” sayfasını açman yeterli. Link yok, şifre yok!

 

“Muhabbet bize iyi gelecek.”

Muhabbet (isim):
1. Sevgi
2. Dostça bir arada oturup konuşma, söyleşi.

İnsanlar bir araya gelip konuştuğunda bir sohbet ortamı oluşur, bu ortamın içine sevgi enerjisi eklenirse, muhabbet olur. Ayda bir, Pazar günleri bizimle muhabbet etmeye ne dersin?

Ayda bir yeni bir konukla, her seferinde farklı konularla, Pazar Sohbetlerimize katıl.

Homeopati’ye göre “Yaşam gücü – Can” dengesini kaybettiğinde ortaya çıkan tüm şikayetler, semptomdur. Günümüzde biz semptomlarımıza “hastalık “desek de, bedenimiz bizimle hastalık belirtileri göstererek konuşmaya çalışır. Onu dinlemez, bastırırsak daha zorlayıcı ve kuvvetli bir şekilde hastalık ortaya çıkabilir.

Bu sohbette Homeopat Suzan Tuna ile insana bütünsel bir bakış açısı olan Homeopati’nin; ne olduğunu, nasıl çalıştığını, yaşam kalitemizi nasıl etkilediğini ve Homeopati’den nasıl faydalanabileceğimizi konuşacağız. 250 yıldır dünya çapında uygulanan Homeopati’yi merak eden herkesi bu ücretsiz sohbetimize bekliyoruz.

 

Moderator: Şeyda Tosçalı

Suzan Tuna Kimdir?

Suzan Tuna, 1988 Ege Üniversitesi, Sanat Tarihi Ana Bilim dalından mezun oldu.
2000 yılında kendine yolculuğu Yoga ile başladı. Hemen arkasından Homeopati ile tanıştı. İzmir, Dynamis Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi’nde ,Rita Kaya, Çiğdem Turgay ve Gudrun Thielmann ile 2008 yılında Homeopati eğitimini tamamladı.
Reiki Gakkai Shihan, Japon Reiki Teknikleri Üstadlık Eğitimi, NLP, EFT, Yaşam Koçluğu, Holographic Sound Healing & İnner Balance Advanced Training, İnitiation to Adulthood & Shamanic Training, Laika Şamanizmi ve Munay ki inisyasyonları ve uygulayıcılığı eğitimleri aldı. 2003’te Turgay Sapanlı ile ‘Aile Dizimleri ve Sistem Dizimleri çalışmalarına başladı.
2011-2016 yılları arasında Alman Homeopat Gudrun Thielmann ile beraber İstanbul’da Homeopati Temel Eğitimleri verdi. Hala Homeopati İlk Yardım Eğitimleri vermekte. 2017’de Yoga Uzmanlık eğitimleri almaya başladı. Hatha Yoga- İzmir Yoga bünyesinde, Zeliha Albay ile 200 saat; Shivananda Yoga-Hara Yoga bünyesinde, Hamsa Saraswati ile 250 saat; Yin Yoga-Advayta Bomonti bünyesinde, Berivan Aslan Sungur ile 200 saat eğitimlerini tamamladı.Sonuna kadar öğrenme isteği ile yola devam ediyor.