Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

 

Pazar günleri 17:00’daki online sohbetimiz herkese açık ve ücretsiz!
“Katılmak için Tıkla” butonuna bastığında, buton kaybolacak, kaydın otomatik olarak alınacaktır.

Sadece e-mail ve şifrenle giriş yapıp, yukarıdaki “Sohbete Katılmak için Buraya Tıkla” sayfasını açman yeterli. Link yok, şifre yok!

 

“Muhabbet bize iyi gelecek.”

Muhabbet (isim):
1. Sevgi
2. Dostça bir arada oturup konuşma, söyleşi.

İnsanlar bir araya gelip konuştuğunda bir sohbet ortamı oluşur, bu ortamın içine sevgi enerjisi eklenirse, muhabbet olur. Ayda bir, Pazar günleri bizimle muhabbet etmeye ne dersin?

Ayda bir yeni bir konukla, her seferinde farklı konularla, Pazar Sohbetlerimize katıl.

Güneş ve Ay tutulmaları astrolojik olarak kadersel gelişmeleri anlatır. Perde arkasında bekleyen aktörün, zamanı geldiğinde etkili ve çarpıcı bir şekilde sahneye girmesi gibidir.

Tutulma,  haritamızda özellikle kişisel bir gezegenimizle veya noktamızla bağlantı kuruyorsa etkisi kuvvetli bir şekilde yaşamımızda yerini alır. Ve olması gereken olmaya başlar… Büyük değişimler için süreç başlamıştır.

26 Mayıs’ta Yay burcunda Ay tutulması ve 10 Haziran’da ise İkizler burcunda bir Güneş tutulması yaşanacak. Biz de iki tutulma arası bu gökyüzü olayının ne olduğu ve bizi nasıl etkileyebileceğini, Hapaka’da astroloji seminerleri ile tanıdğımız astrolog İpek Kigan ile birlikte konuşacağız.

Ayrıca, astroloji hakkında en çok merak edilen konuları ve doğru bilinen yanlışları da bu sohbette masaya yatıracağız.

6 Haziran Pazar günü görüşmek üzere…

 

Moderator: Şeyda Tosçalı

İpek Kigan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan İpek Kigan, yıllar içinde çeşitli sektörlerde Pazarlama İletişimi, Dergi Editörlüğü ve Yazarlığı yaptı. 2012’de küçüklüğünden beri ilgi duyduğu astroloji konusunda eğitim almaya başladı. Üç sene süren Klasik alt tabanlı Modern Astroloji eğitiminin ardından uzmanlık eğitimlerini Uranyen Astroloji, Soru Astrolojisi ve İlişkiler Astrolojisi alanlarında almış; yurt içi – yurt dışından astroloji ile ilgili bir çok seminer ve kısa süreli eğitimlere de katılmıştır. Öğrenmenin hiç bitmeyeceği bu yolda halen Ezoterik ve Hermetik Astroloji eğitimine devam etmektedir.
3 yıldır Astroloji Danışmanlığı yapmakta ve kişileri doğum haritaları ile tanıştırmaktan, kendi labirentleri içinde dolaşırken onlara rehberlik yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Astrolojinin korkutmak için değil, fayda sağlamak için kullanılması gerektiğine bütün kalbiyle inanan İpek Kigan bunu ifade edebileceği söyleşiler ve atölyeler de düzenlemektedir.
2019 yılında Yin Yoga eğitmeni de olan Kigan, Hillsider Magazine dergisindeki röportaj ve yazılarına da devam etmektedir. NCGR – PAA (Professional Astrologers’ Alliance) sertifikasına (L.1) sahip olan İpek Kigan, bir NCGR üyesidir.