Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Human Design: Kullanım Kılavuzunu Eline Al Semineri


Human Design ile bir yetişkin olarak tanıştığımızda,
doğuştan gelen bilgeliğimizi ve gücümüzü uyandırma yoluna adım atarız.
Gerçek benliğimize uyanma sürecimiz iki şeye ihtiyaç duyar: Kullanım kılavuzumuzu bilmek ve
bu klavuzu hayata geçirmeye vesile deneysel sisteme teslim olmak.

 

Bu seminerin amacı;

 • basit ama son derece etkili bir şekilde yaşam kalitemizi nasıl artıracağımızı keşfedebilmemize vesile olacak,
 • özgün doğamızla uyumlu yani kişisel otoritemize dayalı seçimler yapma konusunda, doğuştan gelen yeteneğimizin farkına varmamızı sağlayacak,
 • tasarımlarımızı deneyimleyebilmemiz, bizim için doğru olanı bulabilmemiz için yol gösterecek olan Human Design hakkında bilgi edinmektir.

Bir yetişkin için, hayatı kendi gibi yaşamaya giden yol zorlu olabilir. Yaşam boyu süren alışkanlıkların ve şartlandırmaların üstesinden gelmek bağlılık, cesaret ve kararlılık gerektirir. Hayatta sürekli bi şeyler için kararlar vererek ilerliyoruz ve bu kararlar bizleri ilişkilerimizden kariyerimize bazı yollara çıkarıyor. Eğer özümüze göre karar verebilirsek zorlanmaları içinden bile bunalmadan geçebiliriz.

Human Design; Astroloji, Kabala, Kuantum fiziği, Genetik, I-ching, Hindu çakra sistemi, Biyokimya gibi sistemlerin sentezlenmesi ile oluşmuş bir sistemdir. Hem bilinçli; zihnin farkında olduğu, hem de bilinçaltı; bedenin bildiği ayrıntılı bilgilerle benzersiz genetik tasarımımızın bir haritasını; beden grafiğini sunar.

Human Design bilgisine erişebilmek için gerekli olan doğum tarihi, saati ve yeri bilgilerini bilen ve “kendi beden grafikleri vesileyle hayatımız için verilen bir kullanım kılavuzu” nu eline almak isteyen herkesi bu seminere bekliyoruz.

Kendi beden grafiğinizi; doğum tarihi, saati ve yeri bilgilerini girerek çıkarmak isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://www.jovianarchive.com/Get_Your_Chart

Kullanım kılavuzumuz;

 • Dünya ile etkileşime geçmek için nasıl tasarlandığımızı anlamamıza yardımcı olur ve çevrenin, bize bakım verenlerin üzerimizdeki etkisine ve koşullandırmasına dikkati getirerek, hayatta hangi alanlarda hassas olduğumuzu anlatır.
 • İçsel rehberlik sisteminizin nasıl çalıştığını açıklar ve yaşam deneyiminizi tatmine, başarıya, huzura, sürprizlere taşıyan kararlar alabilmemiz için bize pratik teknikler sağlar.
 • Net araçlar kullanarak kendi gerçeğimizi keşfetmemize rehberlik eder.

Eğer kendinizi bir türlü sevip kabul edemiyorsanız veya amacınız ve hayatınızın yönü konusunda netlikten muzdaripseniz, bu sistem size çok yardımcı olacaktır.

 1. Human Design Nedir?
 2. Tipler ve Stratejiler: Jeneratör ve Manifestör
 3. Tipler ve Stratejiler: Projektör ve Reflektör
 4. Merkezler
 5. Otoriteler
İlkgün Amitabha Kimdir?

ODTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 12 yıl boyunca çok uluslu kurumsal şirketlerde çalıştı. Kendi hakikati ile kavuşma niyetiyle 2001 yılından beri katıldığı sayısız çember, kişisel gelişim eğitimi ve seminerlerini yolculuğunun bir parçası yapan İlkgün Amitabha Human Design’da ( 1/3 araştırmacı fedai profil) kesik tanımlı bir saf jeneratör olarak kalbini titreştiren, merakını çeken , özgür bir yunus gibi yol almasını sağlayan her şey ile akmayı seviyor.

Yoga eğitmeni, meditasyon kolaylaştırıcısı, daimi Human Design öğrencisi, doula ve şamanik pratikler uygulayıcısı olarak farklı disiplinleri birleştirdiği özgün atölyeler tasarlayıp sunuyor, aktif meditasyonlar kolaylaştırıp, meditasyon temelli inzivalar düzenliyor. İhdschool onaylı bir rehber olarak Tasarımını Yaşama Atölyesi düzenleyip, İçimizdeki Dişi ve Erilin Uyumlanması ve Anten ile mekan harmonizasyonu konularında bireysel seanslar verip, kadın çemberleri açıp, holistik kadın sağlığı yazıları yazmaktadır.

Kurucusu olduğu Ay Nine Dişi Bilgeliği ile @ay_nine instagram hesabında kadınlar için yazılar yazıyor.