fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

Gücünü Keşfet! Power Yoga
(Kapalı Grup Çalışması)

11 Ekim – 29 Ekim
Haftada 3 gün: Salı – Perşembe - Cumartesi
Salı: 08:00 – 08:25
Perşembe: 19:00 – 19:25
Cumartesi: 09:00 – 09:25

Ev Yapımı İnziva– Mindfulness Kampına kayıtlar kapanmıştır. Gelecekteki programlarımız için bizi takipte kalın. İlginize teşekkür ederiz 😊

Nihan Altuğ Bayraktar rehberliğinde; Pilates – Power Yoga – Barre temalı egzersizler içeren kapalı grup kamp ile 11 Ekim – 29 Ekim tarihleri arasında haftada 3 gün, 25 dakika olmak üzere bir araya geliyoruz!
“Gücünü Keşfet! Power Yoga” kapalı grup çalışmasına Hapaka üyeleri ücretsiz olarak katılabilir. Fakat kayıt yaptırmaları gerekmekte. Şimdiden kaydınızı yaptırmayı unutmayın 🙂
İçten dışa bir değişim deneyimine hazır mısınız?
–  Hayat enerjimizi keşfetmemizi sağlayacak,
–  25 dakikalık / kısa ama çok güçlü,
–  vücudumuzun en ihtiyacı olan egzersizleri bir araya getiriyoruz.
Gün içerisinde nefes almadığınızı, gücünüzü kaybettiğinizi, omuzlarınızı şöyle bir dik tutamadığınızı düşünüyor veya ‘bunların hiçbirisi ben değil ama iç gücümü tekrar bulmak istiyorum’ diyorsanız bu kapalı grup kamp sizin için. Barre ve pilates pratikleri ile kemiklerimizin, bizi dengede tutan; vücudumuzda fark bile etmediğimiz en derin kaslarımızın harekete geçtiği pratiklerde buluşuyoruz.
Pratiklerin her seviyeye uygun olacağı bu kamp; yavaş yavaş hareketleri derinden incelediğimiz, herkesin yapabildiği kadarı ile mutlu olduğu ve her seferinde biraz daha geliştiğini gördüğü egzersizlerden oluşacak.
Çalışmanın Kazanımları
–       Bedenimizi en iyi potansiyelinde kullanabildiğimiz, güçlü hissettiğimiz ve tekrar hayat gücüne kavuştuğumuz günlerin sıklığını artırmak.
–       Nefesin neden her harekette önemli olduğunu ve nasıl nefes alıp – vermemiz gerektiğini öğrenmek.
–       Potansiyelimizi keşfetmek ve ne kadarına ulaşabilir, hayatımıza dahil edebilirizi deneyimlemek.
–       En derin kaslarımızı hissederek hayat gücümüzü bulmak. Bedensel olarak güçlü bir çalışma yaparken içten de kuvvetli hissetmek.
Aynı zamanda grup desteğini hissetmek ve teorik anlamda da beslenmek için çalışmaya katılanlarla Nihan hocamızın da olacağı kapalı WhatsApp grubu oluşturacağız. Grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak.
 • “Gücünü Keşfet! Power Yoga” kapalı grup çalışması tüm Hapaka üyelerine açıktır. Hapaka üyeliği satın alarak katılabilirsiniz. Üyelik için buraya tıklayın.
 • Hapaka üyeliğinizi başlattıktan sonra, bu sayfaya geri gelerek programa kaydınızı yaptırın.
 • Kaydını gerçekleştirenlerle kapalı bir WhatsApp grubu oluşturacağız. Süreç boyunca rehberimiz Nihan Altuğ Bayraktar’ın da katılımı ve özel paylaşımlarıyla grupta bir arada olacağız.
 • Sorularınız için 0542 519 50 03’den Hapaka Müşteri İlişkileri ile iletişime geçin (Sesli çağrı, SMS veya Whatsapp), ya da [email protected]’a e-posta gönderin.
 •  Sinir sistemi regülasyonu
 • İç sessizlik, dinginlik ve sükuneti bulmak
 • Günlük hayat koşuşturmacasına denge getirmek
 • Yeni bir alışkanlık edinmek
 • Zorlayıcı ve stresli durumlar karşısında savrulmadan merkezde kalabilmek
 • Günün çoğunu aynı anda birçok şeyi idare ederek geçiriyorsanız,
 • İş – ev – çocuk gibi emek ve bakım gerektiren işlerle meşgul iseniz,
 • Zihniniz boş zamanlarınızda bile düşünülmesi ve planlanması gereken şeylerle doluysa,
 • Boşluk bulduğunuzda bu ânı başka bir şey yaparak nasıl değerlendiririm diye düşünüyorsanız,
 • Kendi ihtiyaçlarınız için zaman bulmakta zorlanıyorsanız,
 • Bütün bu koşturmacanın içinde yalnız hissediyorsanız ve benzer deneyimler yaşayanlarla bağlantı kurmanın size iyi geleceğini hissediyorsanız,
 • Ara ara kaçma ve uzaklaşma isteği geliyorsa,
 • Kendinizle nasıl baş başa kalacağınızı ve iç sessizliği bulacağınızı bilemiyorsanız,
 • Uzun süreli ve devamlılık isteyen bir çalışma grubuna ihtiyacınız varsa bu 21 gün size çok iyi gelecek.
 • Çalışmaları kaçıranlar için kayıt alınacak ve 24 saat içinde siteye yüklenecektir. Bu 21 günlük çalışmada disiplin oluşturabilmek adına tüm buluşmalara canlı katılmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Selin hocamızın da dahil olacağı kapalı WhatsApp grubumuzu oluşturduk. Bu grupta her gün bir yazı, bir şiir, bir günlük tutma sorusu ve günlük hayata taşınacak pratikler paylaşılacak. Grupta dileyenlerin deneyimlerini paylaşması için de olanak sunulacak. Elbet, dilediğiniz zaman gruptan çıkabilirsiniz, fakat birlik duygusunun ve süreç boyunca buradan desteklenmiş hissetmenin hepimize katkısı olacağına inanıyoruz 🙂 

  Kapalı Whatsapp grubuna katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Nihan Altuğ Bayraktar Kimdir?
 Yoga ve pilates; vücut farkındalığını artırıp, daha canlı ve kuvvetli hissetmeyi destekler. Beden, nefes, ve iç kuvvet ile bağlantı kurmaya yardımcı olduğu ve dinç tuttuğu için düzenli pratikle hayatın vazgeçilmezleri arasında yer  almaya başlar. Yoganın temel unsurlarından olan asanalar, meditasyon, ve nefes çalışmaları, tam da kelime kökenine uygun olarak, ruh – zihin – beden bütünlüğünün sağlanmasını amaçlar. Kişilerin kendini güçlü hissedip hayat kalitelerinin arttığını görmek ve onlarla birlikte öğrenmek eğitmenliğin en keyif veren yönlerinden biri oldu Nihan için.
Zeynep Aksoy & David Cornwell (200 saat), Yoga 8 (280 saat), Cihangir Yoga (staj ve asistanlık programları) yogayı daha da çok sevdiren değerli eğitmenler ve kurumlar arasında yer aldı.
Nihan, pilates eğitimlerinin mat/aletli modullerini uluslararası sertifika programı sunan Balanced Body’den aldı. Akyaka Retreats’in kurucu ortağı olan Nihan, şu anda retreatler ve derslerine çoğunlukla Akyaka’da ve online devam ediyor.