fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Gökçe Ergin’in Canlı Dersleri

Her Pazartesi – Çarşamba – Cuma sabahı 30 dakika süren bu dersimizde bedeni uyandırmayı, harekete geçirmeyi ve güne hazırlamayı amaçlıyoruz.  Omurgayı ve eklemleri ısındırıp, basitten zora doğru ilerliyor, Güneşe Selam serileri içerisinde nefesin eşliğinde akışkanlık kazanıyor ve Vinyasa yoganın bir sonraki pozu merak ettiren doğasından ilham alıyoruz. Bu sayede farkındalığımızı canlı tutuyor, beden gibi nefesleri ve zihinleri de ısındırıyoruz. Dersin sonunda esneyip, gevşeyip pratiğimizi sindirmek için kendimize zaman tanıyoruz.

Bu dersimiz her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir. Ancak ilk defa yoga yapacaksanız ders başında eğitmenimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz. İhtiyaç olmasa bile, derslerde her zaman minder, blok, kemer ya da bunların yerine geçebilecek alternatif destek malzemelerini yanınızda bulundurmanız iyi olacaktır. Gün içerisinde uzun pratiklere zaman bulamayan ya da güne hareket ederek başlamaya niyet eden herkesi dersimize bekliyoruz.

Eğitmenimiz Gökçe Ergin bu videoda ‘Güneşe Selamlar ve Yoga ile Bedeni Uyandırma’ dersimizde uygulayabileceğiniz dört adet Vinyasa geçiş alternatifini sizlere gösteriyor. Sırasıyla takip ettiği pozlar şu şekilde;
1. Aşağı Bakan Köpek – Plank Pozundan Dizleri Yere Koyarak Yere Gelme – Mini Kobra – Aşağı Bakan Köpek
2. Aşağı Bakan Köpek – Plank – Diz Kalp Çene – Mini Kobra – Aşağı Bakan Köpek
3. Aşağı Bakan Köpek – Plank Pozundan Yüzüstü Yere Gelme – Kobra – Aşağı Bakan Köpek
4. Aşağı Bakan Köpek – Plank – Dört Kollu Sopa Pozu – Yukarı Bakan Köpek – Aşağı Bakan Köpek

Sizler, bu pozlardan oluşan Vinyasa’nızı o günkü pratiğinizde kendinize uygun olacağını düşündüğünüz alternatifi seçerek uygulayabilirsiniz. Keyifli pratikler!