fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Gezegenler ve Çakralar Atölyesi

Bu atölyede bedenimizdeki 7 çakranın (enerji noktasının) astrolojideki gezegensel karşılıkları ve anlamlarını, her bir çakranın ne anlattığını ve çakraların gezegenler ile bağlantısının ne olduğunu öğrenecek, farklı bakış açılarıyla tanışacağız.

Önce başımızı yukarı kaldırıp göklere bakacağız, sonra orada bulduğumuzu içimizde arayacağız. Çünkü gökyüzünde ne varsa yeryüzünde o vardır. Tüm sistem bir bütün üzerinden ilerler. Dışarda gördüğümüz herşey içerinin bir yansımasıdır. Astroloji de gökyüzünün içimize yansımasıdır. Gezegenler ve Çakralar Atölyesinde; bedenimizin sistemsel merkezlerini 7 ana çakranın 7 gezegen ile bağlantısını öğreneceğiz. Doğum haritalarını okuyarak bedenimiz ve kendimizle ilgili kronikleşmiş sorulara cevaplar bulacağız. Astrolojik doğum haritası ile çakralar arasındaki bağlantıları bularak yaşamı ve kendimizi farklı bakış açılarıyla tanıyacağız. 

 

Kendini  ve yaşamı tanımak isteyenleri, astroloji bilgisini geliştirmek isteyenleri, çakralar ile ilgilenenleri, bu konudaki bilgilerini farklı bir gözle değerlendirmek isteyenleri bu atölyemize bekliyoruz.

 • Bedenimizin ve zihnimizin içinde olanlarla dışarıda olanların aynı olduğunu fark etmek. 
 • Gökyüzünde ne varsa yeryüzünde de aynı şeylerin olduğunu hatırlayarak evren ve beden arasındaki bağlantıyı kavrayıp, yaşamı ve kendimizi benimsemek.

 

 • Bedenimiz Üzerinde Bulunan 7 Ana Enerji Merkezi İle İlgili Genel Bilgi 
 • 7 Çakranın Astrolojideki 7 Gezegen Karşılıkları 
 • Bu Gezegenlerin Astrolojideki Anlamları
 • Astrolojik Doğum Haritası İle Çakralar Arasındaki Bağlantılar 

“Gezegenler ve Çakralar Atölyesine şimdiden hoşgeldiniz!

25 Ekim Pazartesi günü beraber astroloji dünyasında küçük bir yolculuğa çıkacağız.

Bu atölye de her bir çakramızın neyi anlattığını ve bu çakralara ilişkili gezegen bağlantılarını öğreniyor olacağız.

Önce başımızı yukarı kaldırıp göklere bakacağız, sonra orada bulduğumuzu içimizde arayacağız. Bir nevi saklambaç oynayacağız yani. Şimdiden söylüyorum elma dersem çıkın armut dersem asla 🙂

Bu yolculuk sırasında kendi doğum haritanızı önceden çıkararak ve gezegenlerinizin yerleştiği burçları bilmek atölyeden daha fazla keyif almanızı sağlayacaktır. Bu yüzden size doğum haritanızı ücretsiz olarak kolayca çıkarmanın yolunu anlatacağım. Aşağıdaki adımları izleyerek doğum haritanızla ilk tanışmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

25 Ekim Pazartesi günü görüşmek üzere,
Sevgilerimle;

İpek Kigan”

 

Doğum Haritasını Çıkarmak için İzlenecek Adımlar:

 • www.astro.com sayfasına girin.
 • Sağ üst köşede My Astro bölümüne tıklayın. Stored Astro Data’yı seçin.
 • Açılan sayfada Add New Astro data bölümüne tıklayarak formu doldurun
 • Extended Chart Selection tıklayın. Açılan sayfada ‘Click here to show the chart’ tuşuna basın. Haritanız açılacak.
 • Açılan sayfada bütün gezegenleriniz burçları ile birlikte listelenecek. AC diye yazan yükselen burcunuzu gösteriyor.


Kişisel mahremiyetin korunması doğrultusunda, bu atölyenin kaydı alınmayacak ve arşivde yer almayacaktır. Bu sebeple atölyeye canlı katılımınızı tavsiye ederiz.

İpek Kigan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan İpek KİGAN; 2012 yılında astroloji konusunda eğitim almaya başladı. Üç sene süren Klasik Alt Tabanlı Modern Batı Astroloji eğitiminin ardından uzmanlık eğitimlerini Uranyen Astroloji, Soru Astrolojisi, Ezoterik Astroloji ve İlişkiler Astrolojisi alanlarında aldı. Yurt içi – yurt dışından astroloji ile ilgili birçok seminer ve kısa süreli eğitimlere katıldı. Vedik Astroloji eğitimine devam ediyor. 

4 yıldır Astroloji Danışmanlığı yapmakta ve kişileri doğum haritaları ile tanıştırmaktan, kendi labirentleri içinde dolaşırken onlara rehberlik yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.  Astrolojinin korkutmak için değil, fayda sağlamak için kullanılması gerektiğine inanan İpek KİGAN söyleşiler, atölyeler ve eğitimler düzenlemektedir. 

2019 yılında Yin Yoga eğitmeni de olan KİGAN, 2021 yılında aldığı Mindfulness Koçluk Eğitiminin ardından stajyer koçluk sürecine ve uzun yıllardır yazarı olduğu Hillsider Magazine dergisindeki röportaj ve yazılarına devam ediyor.

NCGR – PAA  (Professional Astrologers’ Alliance) sertifikasına (L2) sahip olan İpek KİGAN, bir NCGR üyesidir.