fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Doğum Haritasında Elementlerin Gücü Atölyesi

Hayatımızın sırrı doğum haritamızda saklı. Doğum haritamız bizi oluşturan her bir parçayı içinde saklı tutar. Onu okumaya ve anlamaya başladığınızda kendini size göstermeye başlar.

Haritaya yüklenmiş bütün olasılıklar, yol göstermek, sizi kendinize tanıtmak, tekrar güçlenmenizi sağlamak ve geleceğinize ışık olmak için vardır.

Bu atölyede; ateş, toprak, hava ve su elementlerinin açılımlarını, hangi burçlarla bağlantılı olduklarını, doğum haritamızdaki dağılımını nasıl bulacağımızı, eksik veya fazla olan elementin yarattığı zorlukları ve en önemlisi bunları dengeye getirebilmenin yollarını konuşacağız. 

Karakter, psikoloji, sağlık ve yaşam enerjisi başta olmak üzere her anımızda kuvvetli bir gücü olan ve varlığımızın temel taşlarını oluşturan 4 elementi tanımak haritamızı anlamanın başlangıç noktasıdır. 

 

Astrolojiye ilgi duyan, doğum haritası hakkında temel seviyede bilgi sahibi olmak isteyen ve kendini tanımak için çaba gösteren 18 yaş üstü herkesi atölyeye bekliyoruz.  

 • Astroloji Nedir?
 • Doğum Haritasını Oluşturan Etmenler Nelerdir?
 • Ateş, Toprak, Hava ve Su Elementlerinin Açılımları
 • 4 Element ve Burçlar
 • Doğum Haritasında Element Dağılımı 
 • Eksik veya Fazla Olan Elementin Yarattığı Zorlukları 
 • Element Dengesizliklerini Dengeye Getirebilmenin Yolları 
 • Astroloji ve doğum haritası hakkında genel bilgilere sahip olmak.
 • Doğum haritası ile tanışmak ve kendi ile astroloji yolu aracılığıyla bağlantı kurmak.
 • Genel olarak 4 element hakkında fikir sahibi olmak.
 • Haritasındaki element dağılımını fark edip, dengeli bir yaşama sahip olabilmek için yapılması gerekenleri öğrenmek.

Kişisel mahremiyetin korunması doğrultusunda, bu atölyenin kaydı alınmayacak ve arşivde yer almayacaktır. Bu sebeple atölyeye canlı katılımınızı tavsiye ederiz.

Kendi Doğum haritanızı çıkartarak element dağılımını öğrenebilmeniz için İpek Kigan tarafından hazırlanan yönlendirmeli bilgi metnini almak için lütfen yandaki kutucuğa ad soyad ve email bilgilerinizi bırakın. Bu bilgi atölyeden maksimum seviyede faydalanmanızı sağlayacaktır.

İpek Kigan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan İpek KİGAN; 2012 yılında astroloji konusunda eğitim almaya başladı. Üç sene süren Klasik Alt Tabanlı Modern Batı Astroloji eğitiminin ardından uzmanlık eğitimlerini Uranyen Astroloji, Soru Astrolojisi, Ezoterik Astroloji ve İlişkiler Astrolojisi alanlarında aldı. Yurt içi – yurt dışından astroloji ile ilgili birçok seminer ve kısa süreli eğitimlere katıldı. Vedik Astroloji eğitimine devam ediyor. 

4 yıldır Astroloji Danışmanlığı yapmakta ve kişileri doğum haritaları ile tanıştırmaktan, kendi labirentleri içinde dolaşırken onlara rehberlik yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.  Astrolojinin korkutmak için değil, fayda sağlamak için kullanılması gerektiğine inanan İpek KİGAN söyleşiler, atölyeler ve eğitimler düzenlemektedir. 

2019 yılında Yin Yoga eğitmeni de olan KİGAN, 2021 yılında aldığı Mindfulness Koçluk Eğitiminin ardından stajyer koçluk sürecine ve uzun yıllardır yazarı olduğu Hillsider Magazine dergisindeki röportaj ve yazılarına devam ediyor.

NCGR – PAA  (Professional Astrologers’ Alliance) sertifikasına (L.1) sahip olan İpek KİGAN, bir NCGR üyesidir.