fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
145

Derya Çakmak’ın Canlı Dersleri

Hatha Yoga (Orta Seviye – Her Seviye)

Beden, geçmiş fiziksel ve zihinsel tecrübelerin kayıtlandığı bir kayıt merkezi gibidir. Bu kayıtlar zamanla zihnin yapısı kadar bedenin fiziksel yapısına da şekil verir. Bedende sıkışan enerjiler zamanla kaslarda katılık, eklemlerde hassasiyet olarak kendini gösterir. Yoga pratiği sıkışmış bu enerjilerin açığa çıkması için ve hem fiziksel hem zihinsel katmanda esneyip, rahatlamak için uygulanabilecek harika yollardan biridir.

Güçlen ve esne dersimiz zihnin hızını yakalayacak hızda, dikkatini bedene çağıracak yoğunlukta ve yoga asanalarını hiza prensipleriyle uygularken aynı zamanda bu hizaların sunduğu güvenli alanda nasıl güçlenip  esneyeceğini hisler üzerinden deneyimleyeceğiniz bir yoga akış dersidir. 

Orta seviye dersine katılabilmek için güçlü ve esnek olmanız gerekmiyor. En az 4 aylık düzenli bir yoga pratiğinizin olması yeterli.

Her seviye dersine katılabilmek için güçlü ve esnek olmanız gerekmiyor. Ders içerisinde rehberin vereceği yönlendirmeler ve hareket varyasyonlarını kendi pratik seviyenize göre uygulayabilirsiniz.