fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Deniz Kadıoğlu’nun Canlı Dersleri

Kundalini Yoga ve Meditasyon

“Farkındalık Yogası” olarak da bilinen Kundalini Yoga nefes, mudra, göz odağı, mantra, beden kilitleri ve duruşlar aracılığıyla bedeni fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda dengeye davet eder. Kundalini Yoga ve Meditasyon seanslarında yapılan yoga akışlarına “kriya” adı verilir. Kriya, “tamamlanmış eylem” demektir. 

Glandüler sistemin dengelenmesinden akciğer kapasitesinin geliştirilmesine, sinir sisteminin güçlendirilmesinden yaratıcılığın yükseltilmesine, duygusal farkındalıktan detoks çalışmalarına, her kriya farklı bir konuya odaklanan egzersiz serilerinden meydana gelir. 

Kundalini Yoga, bedene sağladığı sayısız faydanın ötesinde, kişiye kendi gerçek doğasına yaklaşma ve bilincini yükseltme yolunda güçlü bir rehberlik sunar. Kundalini Yoga yapmak için önceden herhangi bir yoga deneyimine sahip olmanız gerekmez. 

Dönüştürücü etkisini daha ilk günden yaşadığım bu güzel öğreti, benim için kendi özgünlüğümü özgürce ve neşeyle keşfetmenin kapılarını açtı, açmaya devam ediyor. Dersleri her seferinde ayrı bir heves ve heyecanla sunarken biliyorum ki birbirimizi yükseltmek için buradayız. İşe kendimizden başlayarak. Sat Nam.