fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Deniz Kadıoğlu’nun Canlı Dersleri

Kundalini Yoga ve Meditasyon

“Farkındalık Yogası” olarak da bilinen Kundalini Yoga nefes, mudra, göz odağı, mantra, beden kilitleri ve duruşlar aracılığıyla bedeni fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda dengeye davet eden bir pratiktir. Kundalini Yoga ve Meditasyon seanslarında yapılan yoga akışlarına “kriya” adı verilir. Kriya, “tamamlanmış eylem” demektir. 

Glandüler sistemin dengelenmesinden akciğer kapasitesinin geliştirilmesine, sinir sisteminin güçlendirilmesinden yaratıcılığın yükseltilmesine, duygusal farkındalıktan detoks çalışmalarına, her kriya farklı bir konuya odaklanan egzersiz serilerinden meydana gelir. 

Kundalini Yoga, bedene sağladığı sayısız faydanın ötesinde, kişiye kendi gerçek doğasına yaklaşma ve bilincini yükseltme yolunda güçlü bir rehberlik sunar.

Bu dersimiz her seviyeye uygundur, deneyim gerektirmemektedir. Ancak ilk defa pratik yapacaksanız ders başında rehberimize bunu belirtmenizi rica ediyoruz.

Ders için mat, rahat bir kıyafet ve alan yeterli olacaktır. İhtiyaç halinde kullanabilmek için, derslerde her zaman minder, büyük yastık ya da bunların yerine geçebilecek alternatif destek malzemelerini yanınızda bulundurabilirsiniz.