fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Program Sayfası

Bırak, Hisset, Genişle! Derin, Rehberli Meditasyon Serisi

6 Aralık 2021 – 10 Ocak 2022

Can Bora rehberliğinde Bırak, Hisset, Genişle! Derin, Rehberli Meditasyon Serisi Programı; 6 hafta boyunca Pazartesi akşamları gerçekleşecek buluşmalardan oluşuyor.  Her hafta başka bir konu üzerinde çalışılacak bu programda katılımcıların tek yapması gereken, aktif bir dinleyici olarak meditasyona katılmak ve yolculuğun keyfine varmak!

Her ne oluyorsa bedenimizde oluyor. Beden, hem içinde yaşadığımız ev hem de partnerimiz.

Peki bedenimle beraber çalışmak, onda hali hazırda bulunan rahatlama, şifa ve genişleme potansiyelini ortaya çıkarmak nasıl hissettirirdi?

Bu program; bedenin hali hazırda var olan bilgeliğiyle daha çok temasta bulunarak, onu uyandırmayı ve katılımcılara kendi bedenleri ve hayatları üzerinde daha huzurlu ve mutlu bir bakış açısı sunmayı amaçlar. Programın niyeti; mutluluk ve neşenin sözde değil ama pratikte hakikaten de doğal hakkımız olduğunu hatırlamamız ve bunu gündelik hayatlarımızın bir parçası haline getirebilmemiz yönünde.

Bu programın fiyatı KDV dahil 375₺’dir.

Programa Hapaka’nın 2 aylık (tüm fiziksel dersler ve bu derslerin arşivlerine sınırsız erişimini kapsayan) Mavi Abonelik Paketi dahildir. Aboneliğiniz program ile beraber başlayacaktır.

Programa Katılanlar Ne Dediler?

Ücretsiz Tanıtım Buluşması​

29 Kasım Pazartesi 

25 dk Meditasyon Pratiği ve Program Tanıtım Buluşması 
  • Derin Gevşeme: Fiziksel bedenin sinir sisteminde rahatlama, hücre ve dokularda yenilenme, fizyolojik bedende ise derin bir dinlenme ve gevşeme sağlar.
  • Sakinlik: Bu meditasyonlar daha derin bir bilinç seviyesine bizleri taşıyan araçlardır. Dolayısıyla psikolojik olarak daha sakin ve huzur dolu bir zihni teşvik ederler.
  • Dinamik Gelişme: Fiziksel bedenin dışındaki diğer eterik bedenlerimizin genişlemesi ve tazelenmesi, bizlere dinamik bir genişleme, büyüme hissi kazandırır. Bu aynı zamanda fizilsel ve diğer tüm bedenlerimizin şifalanmasını da beraberinde getirir. Aynı zamanda etrafımızda ve Dünya üzerinde bulunan diğer şifa enerjileriyle beraber çalışmamıza katkıda bulunurlar.

1.Buluşma – Yaşam Enerjisi Meditasyonu : Bedenimizin içindeki ve dışındaki Chi enerjisiyle çalışacağımız bu oturumda; fizikselden eterik olana bir yolculuk yapacağız. Bu oturumun odak noktası zindelik, sakinlik ve derin bir gevşeme, yenilenme olacak.

2.Buluşma – Mikro ve Makro Çakra Meditasyonu: Bedenimizde çakralar olduğu kadar, Dünya’nın da çakraları mevcut. Bu oturumda mikro ve makro çakraların hizalanması, eşleşmesi ve birbirilerini beslemeleri üzerine çalışacağız.

3.Buluşma – Soru / Cevap

4.Buluşma – Kalp Çakrası, Şifa ve Niyet Meditasyonu: Bazı soru ve sorunlarımız var: asla çözemiyoruz. Belki bunları çözmek için zihnimizi değil de sürekli keşfetmekte olduğumuz kalbimizi kullanmalıyız. Kararlılık ve Akışkanlık ilkesinden ilerleyeceğimiz bu oturumda; kalbin derinlerine kadar inerek “hali hazırda orada hep bulunan” şifa enerjisine dokunacağız. Bırakın, işi kalbiniz üstlensin!

5.Buluşma – Solar Pleksus, Zihin ve Kararlılık ve İhtimaller Meditasyonu: Zihinsel duruma gelince, çalışmakta yükümlü olduğumuz en önemli çakralardan biri: Solar Pleksus. Çünkü dışarıdan ve içeriden gelen bilgilerin görüldüğü, filtrelendiği, kayıt tutulduğu yer burası. Peki ne yapmalıyız ki, artık işimize yaramayan bu bilgi ve verileri içeri almayalım? Ne yapabiliriz ki artık işimize yaramayan düşünce, inanç kalıplarını bırakabilelim? Zihinsel bir temizlik ve zihnimizi koruyacak bir bekçi yerleştirdikten sonra bu oturum sizi şimdiye kadar göremediğimiz ve var olan ihtimallerin kapılarını aralamakla ilgili. Gevşeyin, rahatlayın. Olduğunuz yerde kalmaktansa, “arzu ettiğiniz ihtimali”, seçin! İstemeyin, seçin!

6.Buluşma – Soru / Cevap

  • Aktif bir zihin yapısına sahip olup, koşturmacalı yaşamdan biraz olsun uzaklaşıp, durmak ve dinlenmek isteyen,
  • Bedenin şifa gücünü uyandırmak isteyen,
  • Enerji ve çakralar konusunda deneyimlerini artırmak isteyen herkes bu programa katılabilir.

Bu program; 6, 13, 20, 27 Aralık 2021 ve 3, 10 Ocak 2022 tarihlerinde her Pazartesi 21.00-22.00 saatleri arasında toplamda 6 buluşmadan oluşacak.

Bu programın fiyatı KDV dahil 575₺’dir.

Programa Hapaka’nın 2 aylık (tüm fiziksel dersler ve bu derslerin arşivlerine sınırsız erişimini kapsayan) Mavi Abonelik Paketi dahildir. Aboneliğiniz program ile beraber başlayacaktır.

Can Bora Kimdir?

Performans sanatçısı ve aynı zamanda Yin Yoga Uzmanlık Programları sunan Can; on yıldan fazladır Sevgi Ersoy, Vernon Frost ve şamanlarla beraber çalıştı. Çalışmaları insanın varlık (enerjetik) alanı, psişik şifa teknikleri ve psikosomatik dinamik genişleme tekniklerini içerir. Şu anda Hollanda’da araştırmacı-sanatçı olarak çalışan Can, güvenli bir şekilde, her katılımcının kendi kendine de uygulayabileceği, altı farklı oturumdan oluşan bu rehberli meditasyon serisinde katılımcılara hem bedensel hem de fizik bedeninin dışında derin, rahatlatıcı ve geniş bir yolculuk sunuyor.

Derin, Rehberli
Meditasyon Serisi

375
  • 2 ay Boyunca Ücretsiz Hapaka Mavi Aboneliği
  • Axess, World, Maximum, CardFinans, Paraf ve BonusCard’a 12 aya kadar taksit imkanı