fbpx
Şu anki durum
Kayıtlı Değilsin
Fiyat
Bedava

2022’de Gökyüzü Bize Ne Anlatmak İstiyor? Semineri – Herkese Açık ve Ücretsiz

27 Aralık Pazartesi günü 21:00’daki online seminer herkese açık ve ücretsiz!
Seminere katılmak için aşağıdaki linkten ücretsiz üyelik olmuşturmanız gerekmektedir.

Üyeliğinizi yaptıktan sonra sadece e-mail ve şifrenizle giriş yapıp, seminer sayfasında açılacak olan
“Canlı Buluşmaya Katılmak için Buraya Tıkla” sayfasını tıklamanız yeterli.
Link yok, şifre yok!

2020 yılı sıra dışı bir yıldı: işimize yaramayan, çürümüş ne varsa hayatımızdan çıkarıp yeniden inşa etmemiz gerektiğine dair mesajlar veriyordu. 2021 ise yaşamımızda köklenmiş, eskimiş ne varsa sarsılacağını, değişmek, yenilenmek isteyeceğini, bildiklerimizin bilmediklerimiz ile yer değiştireceğini, bireysel özgürlüğümüzün önemini ve tüm bunlar arasında verilecek büyük mücadeleye dair mesajları barındırıyordu.

Bu seminerde; 2022 yılının bize anlatmak istediklerini anlamak için bir araya geliyoruz. Yılın ana tema ve konularını, gerçekleşecek astrolojik hareketleri ve tutulmaları, Dünya ve Türkiye üzerindeki etkilerini, hangi dönemlere dikkat etmek gerektiğini ve nelerden faydalanabileceğimizi paylaşacağız.

2022 yılının astrolojik etkilerini ve döngülerini merak eden herkesi bu seminere davet ediyoruz.  

İpek Kigan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olan İpek Kigan, yıllar içinde çeşitli sektörlerde Pazarlama İletişimi, Dergi Editörlüğü ve Yazarlığı yaptı. 2012 yılında küçüklüğünden beri ilgi duyduğu astroloji konusunda eğitim almaya başladı. Üç sene süren Klasik alt tabanlı Modern Batı Astroloji eğitiminin ardından uzmanlık eğitimlerini Uranyen Astroloji, Soru Astrolojisi, Ezoterik Astroloji  ve İlişkiler Astrolojisi alanlarında almış; yurt içi – yurt dışından astroloji ile ilgili bir çok seminer ve kısa süreli eğitimlere de katılmıştır. Öğrenmenin hiç bitmeyeceği bu yolda gökyüzünü ‘Doğu’nun gözüyle’ de anlamak istediği için kendi içinde apayrı bir alem olan Vedik Astroloji eğitimine de devam etmektedir.

4 yıldır Astroloji Danışmanlığı yapmakta ve kişileri doğum haritaları ile tanıştırmaktan, kendi labirentleri içinde dolaşırken onlara rehberlik yapmaktan büyük mutluluk duymaktadır.  Astrolojinin korkutmak için değil, fayda sağlamak için kullanılması gerektiğine bütün kalbiyle inanan İpek Kigan bunu ifade edebileceği söyleşiler, atölyeler  ve eğitimler de düzenlemektedir.

2019 yılında Yin Yoga eğitmeni de olan Kigan, 2021 yılında aldığı Mindfulness Koçluk Eğitiminin ardından stajyer koçluk sürecine ve uzun yıllardır yazarı olduğu Hillsider Magazine dergisindeki röportaj ve yazılarına da  halen devam etmektedir.

NCGR – PAA  (Professional Astrologers’ Alliance) sertifikasına (L2) sahip olan İpek Kigan, bir NCGR üyesidir.