Hapaka.com 3.yaşını kutluyor! 🥳

Birlikte büyüyen, öğrenen ve güçlenen bir topluluk olmak için hapaka.com adıyla tam 3 yıl önce yola çıktık. Bugün 3. yaşımızı kutlarken de yine hep birlikte olalım istedik! 

Hem kendimize, hem de birbirimize verebileceğimiz en güzel hediye dikkatimiz ve mevcudiyetimiz! Varlığımızı hissedeceğimiz ve bizi destekleyen kaynaklarımızı, ilişkilerimizi, alışkanlıklarımızı keşfederek, varlığımızı 3 gün boyunca farklı etkinliklerle birlikte kutlamaya ne dersiniz?

Buğu Türkoğul ve Gizem Göktepe ile İyi ki Varız!
22 Kasım Çarşamba 20.00 – 21.30
Buğu Türkoğul ve Gizem Göktepe’nin birlikte rehberlik edeceği bu buluşmada, öncelikle Buğu ile her birimizin varlığının ve bizleri destekleyen kaynaklarımızın kutlanması fikrine sinir sistemi ve mindfulness çerçevesinden yaklaşarak, biraz konuşup içselleştireceğiz. Ardından somatik pratikler ve yoganın desteğiyle Gizem bu konuştuklarımızı ve hissettiklerimizi bedenselleştirmemize yardımcı olacak bir pratik için bize rehberlik edecek. 
Tüm Hapakalılar bu partide varlığını kutlamak için buluşuyor!

Berivan Aslan Sungur ve Erol Sungur ile Birlikte Büyümek, Öğrenmek, Paylaşmak
23 Kasım Perşembe 21.30 – 22.30
hapaka.com kurucu ortakları Berivan Aslan Sungur ve Erol Sungur bu sohbette bizlerle hapaka.com’un kuruluş hikayesinin ardında var olan yolculuğu, onların kendi hayatlarında ve ilişkilerindeki zorlanmaları, farklı farklı ilişki alanlarında göstermek zorunda kaldıkları çaba ve yürüdükleri yolu paylaşacaklar. 
Sık gerçekleşmeyen ve kaydı alınmayacak bu sohbete sizler de canlı canlı katılmaya davetlisiniz!
 
Gökçe ve Duygu Ela ile İyi ki BİR’likteyiz!
24 Kasım Cuma
20.30 – 22.00
Gökçe Ergin ve Duygu Ela Erdoğan’ın birlikte rehberlik edeceği bu Yin & Yang yoga pratiği ile bedenlerimize temas ederek hem kendi varlığımızı, hem birlikte oluşumuzu hem de bizi bir araya getiren bir alan olarak Hapaka.com’un varlığını matlarımızın üstünde kutlayacağız. Dinamik Vinyasa akışlarını ve Yin pozlarının birleştiği bu çalışma ile evrenle ‘’bir olma halimizi’’ destekleyeceğiz.